Прокуратура Херсонської області повідомила про підозру колишньому молодшому інспектору «Північної виправної колонії № 90».
Про це йдеться на сторінці прокуратури в Телеграмі.
За даними слідства, підозрюваний у травні 2022 року перейшов на бік ворога. Він обійняв посаду «младшего инспектора группы надзора отдела безопасности» у незаконно створеній установі – «Северная исправительная колония № 90».
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/05/telegram-cloud-photo-size-2-5380007461425105676-x.jpg)
На псевдопосаді чоловік виконував накази окупаційної адміністрації, йдеться у повідомленні.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/05/telegram-cloud-photo-size-2-5380007461425105677-y.jpg)
Під час обшуку за місцем проживання підозрюваного виявлено чорнові записи, російську символіку, документи, у тому числі виписки щодо нарахування заробітної плати у рублях та пропуск до окупаційної установи.
Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Раніше повідомлялося, що на Херсонщині будуть судити рокмузиканта, який працював на росіян.