Android — операційна система з відкритим кодом від Google, спеціально розроблена для мобільних телефонів, і наразі найпоширеніша операційна система для мобільних телефонів у світі. За даними Statista лише у США налічується понад 130 мільйонів користувачів Android, і попит на додатки для Android зростає у геометричній прогресії.
Курси розробки під Android відкривають безліч варіантів кар’єрного росту, від фрілансу до роботи в Google, Amazon або Facebook. Потреба в розробниках Android, як і раніше, велика, а доступні Android курси зробили процес навчання набагато простішим. Програмування під Android — це відмінна кар’єрна перспектива, оскільки це одна з небагатьох дисциплін, в які можна поринути без будь-яких суворих вимог до освіти або досвіду.
Щоб стати розробником Android, може знадобитися від трьох місяців до чотирьох років. Все залежить від шляху, який ви оберете. Університети не пропонують освітні програми виключно з програмування під Android, але ви можете пройти такі курси в рамках загальної навчальної програми з розробки програмного забезпечення. Також існують онлайн-школи та курси, які можуть запропонувати прискорену програму навчання або курс Андроїд розробника з нуля.
Ще можна спробувати навчитись програмувати під Android самотужки, але такий шлях вимагає значної рішучості та самомотивації, тому краще обирайте готові програми курсів, зокрема ви легко знайдете навчання програмуванню під Android онлайн в Києві.
Незалежно від обраного шляху, основні етапи навчання мають бути такими.
Почніть з мови програмування, у випадку Android використовуються дві основні мови – Java та Kotlin, та розуміння життєвого циклу додатків під Android.
Опануйте Android Studio — офіційне IDE (інтегроване середовище розробки) для розробки додатків під Android.
Вивчіть основи платформи Android, вона складається з різних компонентів, і важливо знати ці фундаментальні компоненти та вміти з ними працювати.
Опануйте системи контролю версій, в першу чергу Git, він використовується для координації між розробниками, відстеження змін у кодовій базі та повернення до більш старих версій, коли це необхідно.
Вам знадобиться Gradle – інструмент автоматизації збирання, який є частиною Android Studio. Gradle дозволяє компілювати, створювати та публікувати програми для Android.
Вивчіть можливості UI-дизайну.
Створіть свій перший додаток. Почніть із невеликих проектів, візьміть за правило починати з малого і поступово, але невпинно, просуватись до більших проектів.
Тестуйте свій додаток. Після завершення створення додатку перевірте кожну функцію щодо помилок у кодуванні та щоб виявити можливості покращення.
Поширте свій проект. Це можна зробити різними способами, наприклад, зайшовши на офіційний Android Market, розмістивши його на власному або сторонньому веб-сайті.
Як тільки ви відчуєте впевненість у своїх здібностях у розробці Android, пошукайте можливості стажування чи фрілансу, щоб здобути професійний досвід.
Кар’єра в розробці програм для Android є прибутковою в наші дні, коли більшість компаній покладаються на програми для Android для власного просування. Як розробник-початківець Android, ви можете обрати роботу фрілансером, працювати в стартапі або у великій компанії, а хороші курси розробки під Android, обрати які допоможе цей сайт, дадуть вам можливість удосконалити свої навички програмування і прискорити кар’єру.