Профспілки привласнили туркомплекс у Херсоні, який потім продали

Профспілки привласнили туркомплекс у Херсоні, який потім продали
29 марта 2014 года.

Суд визнав недійсним рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради, на підставі якого туристичний комплекс «Лілея» вибув з державної власності. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду України від 18 березня цього року.

У 1994 році приватне Херсонське обласне акціонерне товариство по туризму та екскурсіях «Херсонтурист» отримало свідоцтво про право власності на туркомплекс «Лілея» лише на підставі рішення виконкому, яке було прийняте ще у 1964 році. Таким чином був порушений порядок держреєстрації об'єктів нерухомості.

У подальшому «Херсонтурист» продав майно комплексу приватній виробничо-комерційній фірмі «Юг-Атлант», ТОВ «Днепр-Енерго ЛТД» і приватній особі.

Суди вказали, що майно туркомплексу є державною власністю і право розпоряджатися ним має Фонд держмайна. Зміна власника «Лілеї» без погодження ФДМУ є незаконною. Подальший продаж майна теж здійснено з порушенням законодавства.

Станом на 1999 рік балансова вартість туркомплексу «Лілея» становила 1,99 млн грн. Він розташований за адресою: Херсон, Придніпровський спуск, 1.

«Херсонтурист» входить до ПАТ «Укрпрофтур», яке підпорядковується Федерації профспілок України. Незмінним директором «Херсонтуриста» є Михайло Гусар.

Теги: лилея
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости