Проект «Активізація громади Херсона для подолання проблем внутрішньо переміщених осіб» представили у Києві


12 / 07 / 2017

Проект «Активізація громади м. Херсона для подолання проблем внутрішньо переміщених осіб» представили у Києві. Там в рамках всеукраїнської ініціативи «Міста солідарності» - «Довготермінові рішення та соціальне житло для ВПО: міжнародний досвід та українська практика» відбувся круглий стіл.

Основна тема - вирішення проблем та інтеграція переселенців в приймаючих громадах шляхом розбудови та вирішення нагальних соціальних проблем самої громади, а такождопомога постраждалим від конфлікту.

В.о. заступника міського голови, начальник управління соціальної політики Олена Рузгіс та директор Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Антон Єфанов розповіли про досягнення у рамках європейського проекту, у плані інтеграції внутрішньо переміщених осіб, озвучили проблемні питання.

У круглому столі взяли участь більше 20 посольств різних країн, 15 агенцій ООН, 7 Агенцій з розвитку та Міжурядових агентств, 23 Всеукраїнські громадські та релігійні організації та 20 міських рад, обласних державних адміністрацій, Міністерств України, всього більше 100 осіб.

Представник Управління Верховного комісара ООН в Україні Пабло Матеу вручив відзнаки за активну роботу представникам делегацій з різних міст. Також він запросив Херсон приєднатися до всеукраїнської ініціативи «Міста солідарності».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости