Продаж житла та транспорту збагатив херсонців на 2,2 мільйони гривень


24 февраля 2016 года.

З початку поточного року 33 екс-власники житла та транспорту Херсонської області задекларували 2,2 млн. грн. доходів від продажу свого рухомого та нерухомого майна.

Мешканці м. Херсона заповнили 9 декларацій про доходи від продажу рухомого та нерухомого майна на загальну суму 0,5 млн. грн. доходів. Платники Генічеської ОДПІ подали 14 декларацій на 1 млн. грн. доходу від продажу рухомого та нерухомого майна. А громадяни Каховської та Новокаховської ОДПІ задекларували 0,5 млн. грн. і 0,1 млн. грн. доходів відповідно.

Відповідно до п. 1 ст. 172 Податкового кодексу дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об'єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.

І відповідно до п. 1 ст. 173 Податкового кодексу дохід платника податку від продажу (обміну) об'єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою 5%.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Херсонській області.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости