Голова Присиваської територіальної громади Сергій Кліщевський вважає, що піднята Кримською правозахисною групою проблема з прийомом українського телебачення на адмінмежі з Кримом перебільшена
Про це повідомляє кореспондент Depo.Херсон.
Як сказав Сергій Кліщевський під час онлайн-конференції, організованої Медіа-центром IPC-Генічеськ, у населених пунктах Присиваської громади, яка межує з окупованим півостровом, у населених пунктах його громади, проблем з прийомом українських телеканалів немає.
“Є проблеми з прийомом українського радіосигналу, дійсно, тут – кращий прийом російських радіостанцій. А щодо телебачення, то там, де немає аналогового або цифрового прийому, люди користуються інтернетом, ми робимо сучасні мережі. І я б не сказав, що у нашого населення популярні російські телеканали”, – каже Сергій Кліщевський.