Проблема з нестачею газу у Генічеську виникла не під час окупаційного режиму, її використовують просто як пропаганду, – Андрій Гордєєв

Проблема з нестачею газу у Генічеську виникла не під час окупаційного режиму, її використовують просто як пропаганду, – Андрій Гордєєв
17 ноября 2016 года.

Вчора, 16 листопада, під час ефіру на телеканалі «Скіфія» голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв розповів про ситуацію та шляхи вирішення проблеми щодо газопостачання у м.Генічеськ.

Так, на питання ведучої щодо невдоволення мешканців Генічеську тим, що потрібно витрачати додаткові кошти на придбання твердопаливних котлів, голова облдержадміністрації пояснив ситуацію, що питання виникло набагато раніше, ніж Крим став окупованою територією: «Кожен мешканець Генічеська, коли підключався до газу, його попереджали, що взимку можуть виникнути складнощі з газопостачанням. Кожен хто отримував документи у «Херсонгаз» підписував зобов'язання, що він не матиме претензій, якщо буде обмежене газопостачання у часи навантаження. Ця проблема виникла не під час окупаційного режиму, її використовують просто як пропаганду. Бо кожного року: і в 2007 році, і в 2008 році Генічеськ і Крим потерпали від дефіциту газу. Це питання розглядалось ще за часів Радянського Союзу».

Також очільник області розповів про заходи, які потрібно провести, щоб забезпечити 100% вирішення цього питання: «Потрібно збільшити видобуток власного газу, щоб наші свердловини не простоювали влітку, а працювали і накопичували запаси у сховищах. Також потрібно розглянути питання будівництва газопроводу, але це необхідно вирішувати на державному рівні, бо такі будівельні роботи можуть зайняти 4 роки і потрібне фінансування складе 1 млр грн».

На сьогодні, щоб у короткі строки забезпечити мешканців Генічеська теплом, держава та область пропонує скористатись «теплими кредитами» і компенсувати до 50% витрат на придбання твердопаливних котлів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости