Про минулорічний «Урожай» прозвітували 147 херсонців


11 июля 2019 года.

Протягом червня під час проведення комплексних заходів у форматі  операції «Урожай» спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополізалучили до декларування доходів 147 громадян -сільгосптоваровиробників Херсонщини, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га, та не подали декларацію про минулорічні статки.

Після граничного строку подання декларації про майновий стан і доходи фізичні особи - одноосібникисамостійно подали 302 декларації на загальну суму доходу 1655 тис. грн. та визначили до сплати 300 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб і 24 тис. грн. військового збору. До державної реєстрації підприємницької діяльності залучено 16 платниківподатків.

 

Під час проведення контрольних заходів передбачається проведення контрольних заходів за виплатою реальної заробітної плати працівникам, зайнятим у сільському господарстві на всіх етапах виробництва: від посівної кампанії, обробки, збирання врожаю та реалізації сільськогосподарської продукції.    Операція «Урожай» триває.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости