ПриватБанк продає в Херсоні майно на 52 млн. грн

ПриватБанк продає в Херсоні майно на 52 млн. грн
9 сентября 2020 года.

Державний «ПриватБанк» виставив на електронний аукціон OpenMarket (державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) нерухомість (готель та офісні приміщення) загальною площею 5 011 кв.м, розташовану в самому центрі міста Херсон. Оголошення про лот опубліковано на сайті OpenMarket.

Лот складається з двох частин:
- у правій частині будівлі (загальною площею 2 635,2 кв.м.) у 2014 році була проведена реконструкція під якісний триповерховий готель середнього класу на 60 номерів. Готель може надавати послуги з організації заходів у двох конференц-залах: великий зал на 100 посадкових місць з приміщенням для кава-брейку; малий зал на 30 посадкових місць. Всередині двору будівлі є стоянка для транспорту.
- у лівій частини (загальною площею 2375,8 кв. м) надається в оренду нежитлова нерухомість під офісні приміщення, площею від 8,5 кв.м. до 17,5 кв.м., з 2 по 5 поверхи, з двома загальними санвузлами на 2 і 3 поверхах.

«ПриватБанк - це надійний і давній партнер СЕТАМ. Цього разу банк виставив на OpenMarket нерухомість, яка складається з двох частин: готелю та офісних приміщень. На мою думку, це вигідна інвестиція, яка швидко окупиться» - наголосив гендиректор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Аукціон заплановано на 23 вересня 2020 року.

Стартова ціна лоту: 52 500 000 грн

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) - це засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет з використанням технології Blockchain. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 12,7 млрд грн.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости