Прикордонники зустрілись мешканцями Голої Пристані


30 / 08 / 2019

Учора, після завершення антитерористичних навчань, які проходили з 27-29 серпня на Херсонщині, прикордонники Херсонського загону в рамках національно-патріотичного виховання молоді спільно з представниками Служби безпеки України, Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій влаштували виставку спецтехніки та показові заняття для мешканців Голої Пристані.

Усі бажаючі мали можливість ознайомитись з озброєнням та технікою, приміряти на себе спеціальну екіпіровку, навчитись розборці та зборці автомата Калашнікова. Також прикордонники продемонстрували роботу службової собаки по затриманню порушника, а представники Окремого регіонального центру комплектування Азово-Чорноморського регіонального управління роз'яснили молоді умови вступу до Національної академії Держприкордонслужби України ім. Б.Хмельницького та вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом.

У заходах також прийняли участь і юні друзі прикордонників - учні Великокардашинської ЗОШ, які приймали участь у Всеукраїнському вишколі «Джура - прикордонник».
На завершення, усі учасники заходу розгорнули 70-метровий прапор України.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости