Прикордонники виявили браконьєрів з уловом на 165 тисяч гривень


2 мая 2017 года.

Прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління продовжують активні заходи з протидії незаконному вилову водних живих ресурсів в межах контрольованих прикордонних районів.

Так учора, військовослужбовці відділу прикордонної служби «Хорли» Херсонського загону під час патрулювання на узбережжі Каркініцької затоки виявили громадянина України, які забороненими знаряддями лову здійснював вилов водних живих ресурсів. Браконьєр за допомогою 7 ятерів виловили понад 40 тисяч креветки, 103 атерини та 760 рибин бичка. Своїми діями правопорушник заподіяли збитків водній екосистемі на 75 тисяч гривень.

А сьогодні вночі, прикордонники відділу «Кирилівка» Бердянського загону в акваторії Утлюцького лиману виявили ще одного браконьєра, який за допомогою двох сіток загальною довжиною 100 метрів виловили 60 рибин пеленгасу та завдав шкоди на 90 тисяч гривень.

В обох випадках виявлені знаряддя лову та водні живі ресурси прикордонники передали представникам рибоохорони та повідомили співробітників Національної поліції та про виявлення ознак кримінального правопорушення за частиною 1 статті 249 ККУ «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости