Прикордонники Бердянського загону протягом тижня відмовили у в’їзді 19 іноземцям


16 декабря 2016 года.

Прикордонники у контрольному пункті в'їзду-виїзду «Чонгар» продовжують виявляти осіб, що порушують порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію Криму.

Так, лише з початку тижня військовослужбовці від відділу «Чонгар» виявили 19 іноземців, що потрапили до тимчасово окупованого Криму через закриті (недійсні) пункти пропуску. Як наслідок, усім іноземним громадянам прикордонники заборонили відвідувати Україну протягом 3-х років.

У зв'язку із цим, Державна прикордонна служба України нагадує, що згідно постанови КМУ №722 від 16 вересня 2015 року, яка вносить зміни до постанови КМУ №367 від 4 червня 2015 року, в'їзд на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї здійснюються через контрольні пункти «Каланчак», «Чаплинка», «Чонгар».

Всі пункти пропуску, що діяли на території АР Крим до анексії, тимчасово закриті. Іноземці, які збираються відвідати окуповану території повинні прямувати до неї тільки через материкову частину. В інших випадках, тобто прямування через закриті пункти пропуску, це є порушенням.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости