Приховати ПДВ з соняшника на 2,2 мільйони гривень не вдалося


16 июня 2020 года.

Днями набрало законної сили рішення Херсонського окружного адміністративного суду про правомірність донарахованих податківцями- аудиторами грошових зобов'язань понад 2 млн гривень херсонському підприємству.

Зокрема, під час планової виїзної документальної перевірки ТОВ «К» спеціалісти управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі встановили мільйонні заниження сплати ПДВ. Протягом кількох років підприємство успішно продавало соняшник, а сплачувати податок до бюджету забувало.

Суб'єкт господарювання маніпулював з податковими накладними, неодноразово подавав уточнюючі розрахунки та звіти. Все це призвело до незаконного заниження податкових зобов'язань з податку на додану вартість.
У результаті порушнику донараховано 2,2 млн гривень ПДВ, зменшено від`ємне значення цього податку на 155,5 тис. гривень. Штрафні санкції за порушення ст. 187 Податкового кодексу України склали понад півмільйона гривень

Звісно, підприємство не погодилося з такими результатами перевірки. Після чергових оскаржень Херсонський окружний адміністративний суд відмовив ТОВ «К» у задоволенні позову та зобов'язав його сплатити ПДВ та нараховані штрафні санкції до бюджету.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости