Причини загибелі сірих журавлів на Херсонщині обговорили в облдержадміністрації


17 марта

16 березня відбулося чергове засідання робочої групи з розгляду питань, пов'язаних з масовою загибеллю (знищенням) сірих журавлів в області за участю обласної влади, керівництва Біосферного заповідника «Асканія-Нова», фахівців та правоохоронців.

Так, на території заповідника зареєстровано загибель більше 10 видів птахів, серед яких червонокнижні огари та сірі журавлі.

За інформацією директора біосферного заповідника "Асканія-Нова" Віктора Гавриленка, птахи мали прямі ознаки отруєння. Живих особин передали для чергового вірусологічного дослідження. Однією з причин загибелi птахiв також вважаються хімікати, виявлені в зернi з полів.

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій наголосив на важливості усунення причин загибелі птахів, адже такі численні випадки несуть непоправну шкоду фауні області.

Серед фермерів та агровиробників області проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота щодо методів внесення препаратів проти гризунів таким чином, аби від цього не страждали інші представники фауни.

Крім того, буде посилено відповідальність підприємств за неналежне використання пестицидів та нанесення екологічних збитків.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости