Презентовано варіанти оптимізації мережі місцевих судів Херсонської області


22 апреля 2021 года.

Наразі триває робота над розробкою концепції реорганізації місцевих загальних судів, повідомляє пресслужба Херсонського апеляційного суду

Нагадаємо, робоча група, створена при Комітеті Верховної Ради України з питань правової політики, працює над створенням нової мережі місцевих загальних судів у зв'язку з утворенням та ліквідацією районів відповідно до постанови Верховної Ради України № 807-IX від 17.07.2020 року (тепер на території Херсонської області утворено 5 районів).

До участі у роботі над оптимізацією мережі судів залучені народні депутати України, представники Ради суддів України, Вищої ради правосуддя, голови апеляційних судів, представники органів та установ виконавчої влади, національної поліції, Державної судової адміністрації України та інші.

Нещодавно своє бачення зміни системи місцевих загальних судів представили Волинська та Одеська області.

Під час засідання робочої групи 20 квітня 2021 року голова Херсонського апеляційного суду Олександр Коровайко презентував декілька варіантів реорганізації місцевих судів Херсонської області, які передбачали утворення від 5 до 9 нових окружних судів. Робочий варіант зміни системи місцевих судів області передбачає від 6 до 8 окружних судів.

При розробці пропозицій щодо зміни системи місцевих судів проводилися консультації з суддями місцевих судів, з представниками Херсонської обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції в Херсонській області та Територіального управління Державної судової адміністрації України в Херсонській області.

Проте, робота над уточненням та деталізацією нової карти місцевих судів Херсонської області і надалі триватиме.

Під час засідання окремо було наголошено на тому, що під час формування нової мережі місцевих судів новоутворені суди продовжать свою роботу на базі визначеного об'єднаного суду та на базі інших судів, які увійдуть до складу новоутвореного окружного суду.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости