Представництво ЄС проведе для херсонців конкурс на кращий стартап


16 мая 2016 года.

18 травня, з 09.30 до 15.00, у конференц-залі "Конгрес" (вул.Ярослава Мудрого (колишня Радянська), 7) представництво Європейського Союзу в Україні проведе у Херсоні хакатон «Моє європейське місто» - конкурс ідей, покликаний об'єднати херсонців заради інновацій та змін в житті міста. Захід відбудетьсяв рамках проведення Днів Європи в Україні.

Хакатон «Моє європейське місто»- це одноденний конкурс серед ініціативних жителів міста з метою виявити ідеї проектів, націлених на зміни урбаністичного ландшафту та розвиток локальних спільнот. Організатори очікують, що в результаті конкурсу мешканці міста озвучать ідеї, завдяки яким Херсон може стати більш відкритим до змін, конкурентоздатним й націленим на європейські стандарти життя.

Мета хакатону-об'єднати ініціативних жителів міста в одному просторі для визначення найактуальніших проблем місцевих спільнот та запропонувати ідеї та інструменти для їх вирішення. Впродовж заходу 5-6 груп учасників розроблятимуть ідею власного проекту розвитку міста та покращення послуг для жителів міста.

До участі запрошуються активна молодь, громадські активісти, журналісти та усі зацікавлені мешканці.

До участі в хакатоні запрошуються до 40 активістів, які за допомогою модераторів розроблятимуть ідеї проектів в групах по 7-8 чоловік. Кожна група обере одну проблему, проект вирішення якої і представить як результат своєї роботи.Наприкінці дня команди учасників по черзі презентуватимуть журі свої ідеї проектів у вигляді презентації.

Журі конкурсу з числа місцевих лідерів думок та організаторів оберуть три команди переможців. Команди, які займуть друге і третє місце, отримають заохочувальні призи, команда, яка займе перше місце отримає підтримку від організаторів хакатону щодо представлення проекту для потенційних донорів, місцевій владі, а також публікацію матеріалу про переможців на сайті Представництва ЄС та у медіа виданнях.

Якою може бути тематика проектів для хакатону?

Тематично проекти можуть стосуватись будь-яких актуальних проблем міста та регіону, зокрема:

?модернізації системи освіти задля стимулювання креативності в школярів та студентів;

?формування мистецьких просторів міста для обміну ідеями між активними його мешканцями та створення можливостей для підтримки місцевих стартапів;

?вирішення питань інтеграції і порозуміння, етичних та культурних проблем (наприклад, виставки, події, поїздки, обміни);

?вирішення конкретних соціальних потреб жителів міста - житло, транспорт, медицина, робота, побут тощо;

?реформи в галузі місцевого бізнесу та забезпечення якісної взаємодії між бізнес-структурами та владою тощо.

На участь у хакатоні можуть подавати заявки усі охочі мешканці Херсона та області.

Для цього потрібно заповнити онлайн-анкету: http://bit.ly/hackathon-kherson

Хакатон в Херсоні є частиною програми Днів Європи в Україні та відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС проводить в різних містах України. Мета кампанії - поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС у різних галузях.

Контакти для додаткової інформації: Ольга Гуртовенко, телефон +38(050)8202777,ogurtovenko@internews.ua

 

Теги: єс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости