Представники учнівського самоврядування Херсона відпочили у «Місті успішних підлітків»

Представники учнівського самоврядування Херсона відпочили у «Місті успішних підлітків»
6 июня 2014 года.

Представники учнівського самоврядування та талановита молодь херсонських шкіл приїхала на відпочинок до табору «Лідер». Саме в ньому лідери шкільних парламентів мають намір вдосконалити свої лідерські якості. Кожен з них- це яскрава особистість.

В перший день знайомства учні дізналися один про одного, про мрії кожного з них та цілі у житті, за допомогою конкурсу «Долоні». Співпрацювали в групах, розглядали позитивні та негативні якості кожного з них та вибирали на яку видатну особистість вони схожі.
Табір- це справжнє місто, яке має назву «Місто успішних підлітків» та поділяється на три райони: Енерджі, Люди в чорному, Динаміт.

В кожному місті повинен бути міський голова, саме тому відбулися справжні вибори мера. Від кожного району висувалася кандидатура на цю посаду. Була створена виборча комісія, яка організувала процесс голосування та дотримувалася законності цього процесу. Перемогу здобула кандидат від району «Динаміт» - Слободенюк Єлизавета.

На урочистій церемонії відкриття табору новообраний мер виступав з промовою, на якій були присутні поважні гості - методист виховного відділу міського управління освіти Мельник Анжеліка Іванівна та директор херсонської спеціалізованої школи №31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Володимір Вікторович. Талановиті учні виступали з цікавими номерами- співали, танцювали та читали вірші.

Катрін Лім

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости