Представники Херсонської області у складі Збірної України взяли участь у відбірковому етапі Чемпіонату Світу з повітряних зміїв в Індії

Представники Херсонської області у складі Збірної України взяли участь у відбірковому етапі Чемпіонату Світу з повітряних зміїв в Індії
21 / 01 / 2020

З 4 по 17 січня 2020 р. в Індії, у штатах Ґуджарат і Теланґана пройшли міжнародні змагання - відбірковий етап Чемпіонату Світу з повітряних зміїв 2020.

Капітаном Збірної України з кайт-флаїнґу, яка представляла нашу державу, вже третій рік поспіль є Павло Шмулевич з Херсона, президент Української Асоціації Повітряних Зміїв, Чемпіон Світу з кайт-флаїнґу 2018 (у категорії вітронадувних шоу-кайтів). Від Херсонської області до складу Збірної України увійшла Альона Компанієць, виконавча секретарка Української Асоціації Повітряних Зміїв, Чемпіонка Світу з кайт-флаїнґу 2018 (у категорії плоских авторських кайтів).

В рамках відбіркового етапу Чемпіонату Світу пройшла й насичена фестивальна програма, а саме 31-ий Ґуджаратський і 5-й Теленґанський Міжнародні фестивалі повітряних зміїв. Представники Херсонського регіону презентували тематичні повітряні змії та продемонстрували майстерність керування різними типами кайтів. Міжнародні судді високо оцінили досягнення українців і визнали додаткові кваліфікації наших спортсменів і майстрів-розробників.

За підсумками змагально-фестивальної програми у заліку Збірної України з кайт-флаїнґу: нагорода за рекорд висоти еталонного вітронадувного 3D-кайта «Гроно Калини», нагорода за майстерність у керуванні плоскими популярними кайтами «Прапор Мошиаха», 3 спеціальні нагороди за досягнення у фестивальній програмі, відзнака Індійської Асоціації Повітряних Зміїв.

Нагадаємо, Чемпіонат Світу з повітряних зміїв пройде навесні 2020 року саме в Україні, на території Херсонської області, за участі команд з 51 країни. Організатори - Міжнародна Федерація Повітряних Зміїв (Китай), Українська Асоціація Повітряних Зміїв (асоційований член Міжнародної Федерації).

Теги: змеи
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости