Високопільську громаду відвідали представниця Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг та голова саб-офісу УВКБ ООН в Дніпрі Октавіан Мохореа.
Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.
Почесні гості спілкувалися з місцевою владою та населенням в селищах Архангельське та Високопілля.
На зустрічах обговорювали потреби у матеріалах для відновлення пошкодженого житла, а також речах, в першу чергу для тих родин, чиє майно знищили російські окупанти. Також громаді мають допомогти в розмінуванні.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-09_18-24-51-1024x688.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-09_18-24-49-1024x740.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-09_18-24-50-1024x645.jpg)
Співробітники Гуманітарної місії «Пролісок – Кривий Ріг» передали від UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні допомогу для понад 2200 жителів Високопільської громади. Людям роздали понад 1830 одиниць матраців, подушок, ковдр, постелей, рушників, ламп на сонячних батареях; понад 3800 одиниць теплого одягу, взуття; 1000 наборів будівельних матеріалів та тарпаулін для екстрених ремонтів тощо.
Нагадаємо, з Іспанії передадуть 32 автобуси для Херсона.