Правоохоронці знайшли, хто качав воду на кримський содовий завод (виправлено)

Правоохоронці знайшли, хто качав воду на кримський содовий завод (виправлено)
29 ноября 2019 года.

У середу, 27 листопада 2019 року, прокуратура АР Крим спільно зі слідчим відділом Головне управління Національної поліції в АР Крим та м.Севастополі та центральним апаратом Служби безпеки України провели ряд санкціонованих обшуків в офісі київського підприємства, а також на гідротехнічній споруді, яка знаходиться біля адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Слідством встановлено, що підприємство, яке знаходяться на території міста Києва сприяло кримському содовому заводу у незаконному видобутку корисних копалин загальнодержавного значення. Сприяння полягало у забезпеченні роботи вищевказаної гідротехнічної споруди, на якій працювали 6 промислових насосів та перекачували «кондиційну рапу» з Центральної до Західної частини озера Сиваш для содового заводу.

Внаслідок зазначених дій, завод незаконно, без отримання відповідних дозволів від Держгеонадра, видобував рапу, яка використовувалася для виготовлення продукції. У ході обшуків виявлено та вилучено значну кількість документів, які підтверджують незаконну діяльність підприємства. Слідство триває, вирішується питання стосовно пред'явлення підозр.

На гідротехнічній споруді працювали 6 промислових насосів, які перекачували «кондиційну рапу» з Центральної до Західної частини озера Сиваш для содового заводу, що на окупованій території.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости