Правоохоронні органи АР Крим повідомили про підозру Німєтуллаєву за фінансування «самооборони Криму»


7 августа 2019 года.

Під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим, у ході досудового розслідування у кримінальному провадженні здобуто достатньо доказів для повідомлено громадянину України Сейтумеру Німетуллаєву про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст. 260 КК України (створення непередбачених законом воєнізованих або збройних формувань)

Слідством встановлена причетність громадянина до фінансування, у лютому-березні 2014 року, непередбаченого законами України збройного формування «Самооборона Криму». А також, встановлено, що вказаний громадянин надавав приміщення готелю та кафе, що розташовані у селищі Чонгар, Генічеського району, Херсонської обл., у користування так званим «самообронівцям» та спец. службам РФ, для організації їх штабу та місця проживання.

Нагадуємо, що прокуратура автономії здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом створення та діяльності на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим непередбачених законом збройних формувань та їх фінансування, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 260 КК України, яке перебуває у провадженні слідчого відділу Головного управління Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости