Правомірність накладання штрафу на генерального проектувальника у Каховці доведено судами двох інстанцій


20 марта 2017 года.

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області доведено законність постанов та стягнень щодо порушника містобудівного законодавства.

Раніше посадовими особами Інспекції було проведено позапланову перевірку будівництва автомобільного газозаправного пункту (АГЗП) по вул. К. Лібкнехта, 150 у м. Каховка Херсонської області.

За результатами контрольно-інспекційного заходу встановлено, що проектна документація розроблена генеральним проектувальником, ПП «Котломонтажналадка-Інвест», із заниженням категорії складності об'єкта.

Управлінням ДАБІ у Херсонській області винесено постанову, якою ПП «Котломонтажналадка-Інвест» визнано винним у вчиненні правопорушення у сфері містобудівної діяльності та накладено штраф на суму 130,5 тис. грн.

Не погоджуючись із діями посадових осіб Інспекції, ПП «Котломонтажналадка-Інвест» звернулось із позовом про скасування рішень ДАБІ до Херсонського окружного адміністративного суду. Однак постановою суду першої інстанції, а далі й Одеським апеляційним адміністративним судом, у задоволенні позовних вимог відмовлено. Таким чином правомірність дій ДАБІ доведено у судовому порядку.

Загалом за січень-лютий 2017 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області здійснено 46 перевірок об'єктів будівництва. В ході проведених контрольно-інспекційних заходів виявлено 26 порушень містобудівного законодавства, в тому числі й 9 фактів самочинного будівництва. Управлінням ДАБІ у Херсонській області накладено штрафів на загальну суму 858, 35 тис. грн.

Теги: дабі
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости