Пральна машина – незамінний атрибут у будь-якому домі. Але як її обрати, якщо ви не розбираєтеся у цій техніці, а результатом прання хочете бути задоволеними? Ми допоможемо вам зорієнтуватися та правильно обрати пральну машину WHIRLPOOL WRBSB 6228 B UA.
З чого почати?
Почніть із бази – який тип пралки вам треба і які габарити повинні бути у машини. Останнє має неабияке значення, адже потрібно розуміти, де машина буде розміщуватися і як туди підводити комунікації.
У першу чергу, важливими параметрами залишаються тип управління, наявність віджиму, максимальне завантаження, рівень шуму і клас енергоспоживання.
Тип пральної машини і її розмір
Тут виділяють пралки з фронтальним завантаженням білизни і вертикальним. Якщо ж вести мову про розміри, то слід звернути увагу на глибину та висоту, адже саме від останнього параметру залежить максимальна завантаженість.
Максимальна завантаженість
Тут варто обирати таку модель, яка підійде під ваші особисті потреби. Відштовхуйтесь від того, що на одну людину в середньому припадає 1-1,5 кг сухої білизни. Тому ясна річ, що купувати пральну машину на 7 кг, якщо вас у родині двоє немає сенсу.
Управління
Електронним управлінням технікою вже нікого не здивуєш. Така панель може розташовуватися або спереду, або зверху. Розібратися в управлінні простіше простого, адже це все скоріше на інтуїтивному рівні. Моделі більш дорогого класу містять спеціальне табло, куди виводиться увесь хід роботи машини та можливі помилки.
На окрему увагу заслуговують пральні машини, керувати якими можна за допомогою смартфона. Підключення виконується на базі NFC, яким обладнані практично всі сучасні смартфони. У додатку можна задавати точні параметри прання, наприклад тканину, тип одягу, її колір, рівень забруднення.
Швидкість віджиму та кількість обертів
Обирайте модель, у якої ви зможете регулювати останній параметр, адже не всі види тканин можна сильно віджимати. Делікатні речі краще всього віджимати на швидкості 400 обертів на хвилину.
Якщо ви бажаєте витягувати речі сухими із пралки, то оберіть модель із вбудованою сушкою. Це суттєво зекономить вам час, однак слід враховувати, що такі машини на порядок дорожчі – ціна на них стартує від 15 тисяч гривень.
Витрата води та клас енергоспоживання
Стандартні розрахунки класу енергоспоживання виконуються для режиму «Бавовна» при температурі 60 ℃. Моделі класу А вже давно перестали бути найбільш економічними, їх витрата 0,19 кВт*год/кг. На ринок випущені пристрої класу А+++ з витратою менше 0,13 кВт*год/кг.
Також враховуйте і витрати води – цей показник коливається від 36 до 60 л.
Загалом же, перед тим, як прийти до рішення з приводу придбання машинки, порівняйте співвідношення ціни та якості.
Краще переплатити, аніж переживати за постійні ремонти, погодьтеся.