Місцева бригада пожежної охорони Станіславської громади Херсонщини отримала мотопомпу та бензопилу від волонтерів благодійної організації «Людина в біді».
Про це повідомляє Херсонська ОВА.
Крім цього, до громади доставили 20 160 тисяч літрів питної води від міжнародної організації Project HOPE.
24 липня росіяни обстріляли Станіслав, у результаті чого було пошкоджено лінію електропередач.
Нещодавно СБУ повідомила про підозру гауляйтерці Станіславської громади Херсонщини. Ми, у свою чергу, поспілкувались з сільським головою Станіслава Іваном Самойленко, який переховувався від росіян у Херсоні.