Позамежний популізм: окупаційна влада Херсона хоче вдвічі здешевити проїзд в громадському транспорті

Позамежний популізм: окупаційна влада Херсона хоче вдвічі здешевити проїзд в громадському транспорті
26 / 07 / 2022

Зниження до 5 гривень (7,5 рублів) вартості однієї поїздки в громадському анонсувала окупаційна влада Херсона. Зараз проїзд в автобусах коштує в Херсоні 10 грн, в тролейбусах - 6 грн.

Про зниження ціни, яке має відбутися з 1 серпня, пишуть підконтрольні колаборантам місцеві пабліки.

Скріни з Телеграм-каналів

Але поки що невідомо, про який громадський транспорт йдеться - автобуси, тролейбуси чи весь.

В коментарях до повідомлень херсонці виражають здивування з приводу, м'яко кажучи, дивного ціноутворення. Бо вартість проїзду - значно нижча, ніж в Криму та в Росії (від 25 до35 рублів за поїздку) й нижча, ніж в інших регіонах України. Наприклад, в Миколаєві нещодавно проїзд в міських автобусах подорожчав з 10 до 12 гривень за поїздку.

Також херсонці виражають сумніви в тому, що така наднизька вартість проїзду зможе забезпечити нормальну роботу громадського транспорту, стан якого в місті й без того залишає бажати на краще.

А щодо вартості в рублях то люди зазначають, що це взагалі смішно, бо рублів дрібного номіналу в Херсоні практично немає.

Херсонців непокоїть, що така популістська авантюра окупаційної влади може призвести до дуже поганих наслідків. Бо, з одного боку, містяни через війну сильно зубожіли, а, з іншого, наднизька й економічно необґрунтована вартість проїзду просто вб'є міський громадський транспорт.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости