Позачергова комісія ТЕБ та НС вирішила перевірити законність діяльності ТОВ «Подрібнювач»


8 июня

Вчора на позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС під головуванням заступника міського голови Володимира Пепеля обговорювали ситуацію, що склалася із функціонуванням ТОВ «Подрібнювач». Позачергове засідання - це реакція міської влади на прохання жителів міста звернути увагу на роботу цього підприємства.

На комісії йшлося про те, що діяльність ТОВ «Подрібнювач» негативно впливає на навколишнє середовище через викиди шкідливих речовин у повітря, що утворюються під час виробничого процесу. Від населення неодноразово надходили скарги щодо забруднення повітря підприємством.

У зв'язку із зазначеним було вирішено комплексно перевірити законність діяльності вказаного підприємства.
«Я сподіваюся, що вже найближчим часом ми з'ясуємо всі обставини й приймемо необхідні рішення на засіданні комісії ТЕБ та НС щодо цього», - зауважив Володимир Пепель під час засідання комісії.

Комісія вирішила:
1. ТОВ «Подрібнювач» має негайно припинити викиди шкідливих речовин у повітря, про що письмово поінформувати міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (через відділ з питань цивільного захисту).

2. Управлінню з питань державного архітектурно-будівельного контролю міської ради необхідно здійснити заходи архітектурно-будівельного контролю щодо будівель та споруд, розташованих на території цілісного майнового комплексу за адресою підприємства.

3. Рекомендувати Державній екологічній інспекції Південного регіону Херсонському міському управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Головному управлінню Держпраці у Херсонській області, відповідно до повноважень, здійснити обстеження (перевірку) ТОВ «Подрібнювач» на предмет законності функціонування зі складанням відповідних документів.

4. Рекомендувати Херсонському районному управлінню поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, Управлінню патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, відповідно до повноважень, забезпечити доступ державних контролюючих органів на територію ТОВ «Подрібнювач» після отримання судового рішення для проведення обстеження.

5. Виконавчому комітету Корабельної районної у місті Херсоні ради забезпечити взаємодію із громадськістю щодо питання припинення викидів шкідливих речовин у повітря ТОВ «Подрібнювач»

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости