Повна заміна вуличних ліхтарів на LED-світильники та термомодернізація лікарні - у Херсоні розпочинають втілювати новий проект


5 марта 2019 года.

Херсон продовжує співпрацю з Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО та розпочинає спільний проект із компанією Clean Energy Solutions. У планах - теплова санація будівлі Херсонської міської клінічної лікарні ім.О.С.Лучанського та повна заміна ліхтарів вуличного освітлення на нові LED-світильники.

Ці напрями обговорювали сьогодні під час зустрічі із представниками обох компаній міський голова Володимир Миколаєнко, перший заступник міського голови Ігор Козаков, директори профільних департаментів та комунальних підприємств.

Менеджер з проекту компанії НЕФКО Хелі Сінко представила присутнім презентацію з енергоефективності медичних закладів та вуличного освітлення у Херсоні.

Перед початком впровадження проекту, за її словами, необхідно сформувати техніко-економічне обгрунтування проекту, провести енергоаудит будівлі лікарні ім.О.С.Лучанського, потенційну оцінку енергозбереження, прорахувати термін окупності проектів. Далі розроблять дорожню карту впровадження та починають безпосереднє втілення.

Перші розрахунки від херсонської сторони чекають вже до кінця травня 2019 року.

Попередньо, впроваджувати, тобто розпочинати роботи з термомодернізації лікарні та заміні світлоточок розпочнуть до кінця 2019 року.

"Дуже приємно, що наша співпраця продовжується, - зауважив Володимир Миколаєнко, - У 2016 році ми вдало втілили два спільних проекти із НЕФКО - будівництво Зеленої школи в Антонівці та тепломодернізацію лікарні ім.О.і А.Тропіних. Зараз ми вже бачимо позитивні результати нашої співпраці, як у плані енергоефективності, так і у плані екологічної безпеки".

Теги: нефко
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости