Повідомлено про підозру керівнику російської компанії, яка незаконно видобуває пісок біля берегів Кримського півострову


9 января 2020 года.

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим повідомлено про підозру керівнику російської компанії, за фактом незаконного видобування корисних копалин, а саме видобутку морського піску на територіях природно-заповідного фонду, біля берегів Кримського півострову (ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 240 КК України).

У ході проведення досудового розслідування встановлено, що керівник іноземної юридичної особи починаючи з середини травня 2015 року, спільно з капітанами суден, організував незаконний видобуток морського піску в Каркінітській та Джарилгацькій затоці.
Внаслідок зазначених протиправних дій упродовж 2015 - 2018 років державі завдано збитки на суму понад 140 мільйонів гривень.

Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні проводиться слідчим відділом Головного управління Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Винним особам загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.

Зазначимо, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду (ст. 62 Конституції України).

 

Теги: крим
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости