Послугами Херсонської служби зайнятості скористалося 18,6 тис. безробітних


3 июня 2017 года.

Протягом січня-квітня 2017 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалося 18,6 тис. безробітних громадян. Станом на 01 травня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних становила 10,3 тис. осіб, з яких половину складали жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років, дещо більше 40% - безробітні, які проживають у сільській місцевості та безробітні, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні.

Чисельність громадян, забезпечених роботою у січні-квітні 2017 року, становила 7,9 тис. осіб. Обсяги заявленої потреби підприємств, організацій та установ в працівниках по області в січні-квітні 2017 року склали 9,0 тис. одиниць, що на 5% більше минулорічного показника. Станом на 01 травня 2017 року кількість вакансій у базі даних служби зайнятості становила 1233 одиниці. У середньому по Херсонській області на 1 вакансію претендувало 8 осіб, які шукали роботу.

Крім того в області активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Впродовж січня-квітня 2017 року 143 безробітних працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування, із них 87 осіб відносяться до категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Важливого значення набуває кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Тому з метою підвищення рівня конкурентоспроможності громадян та забезпечення роботодавців висококваліфікованими кадрами служба зайнятості проводить навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Упродовж січня-квітня 2017 року проходили професійне навчання 3,5 тис. безробітних громадян.

З метою забезпечення тимчасової зайнятості громадян та матеріальної підтримки безробітних проводилися оплачувані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру, до яких у січні-квітні 2017 р. було залучено 2,6 тис. безробітних.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости