Послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалося 17 тисяч безробітних


15 / 04 / 2017

Протягом січня-березня 2017 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалося 17,1 тис. безробітних громадян.

Станом на 01 квітня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних становила 11,9 тис. осіб, з яких половину складали жінки та безробітні, які проживають у сільській місцевості, третину - безробітна молодь віком до 35 років, також 40% було безробітних, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні.

Чисельність громадян, забезпечених роботою у січні-березні 2017 року, становила 4,9 тис. осіб.

Обсяги заявленої потреби підприємств, організацій та установ в працівниках по області в січні-березні 2017 року склали 6,4 тис. одиниць, що на 12% більше минулорічного показника. Станом на 01 квітня 2017 року кількість вакансій у базі даних служби зайнятості становила 1422 одиниці. У середньому по Херсонській області на 1 вакансію претендувало 8 осіб, які шукали роботу.

Крім того в області активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Збільшення їх кількості в усіх сферах економіки є одним із стратегічних заходів активного державного регулювання стану ринку праці.

За словами директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова впродовж січня-березня 2017 року 81 безробітного працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування, із них 51 особа відноситься до категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Важливого значення набуває кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Тому з метою підвищення рівня конкурентоспроможності громадян та забезпечення роботодавців висококваліфікованими кадрами служба зайнятості проводить навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Упродовж січня-березня 2017 року проходили професійне навчання 2,7 тис. безробітних громадян.

З метою забезпечення тимчасової зайнятості громадян та матеріальної підтримки безробітних проводилися оплачувані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру, до яких у січні-березні 2017 р. було залучено 1,7 тис. безробітних.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости