Послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористались 34,0 тисячі безробітних громадян


8 декабря 2016 года.

Протягом січня-листопада 2016 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалося 34,0 тис. безробітних громадян.

Станом на 01 грудня 2016 року кількість зареєстрованих безробітних становила 8,9 тис. осіб, з яких половину складали жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років, також більше 40 відсотків було безробітних, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні та безробітних з сільської місцевості.

Основною проблемою сучасного ринку праці є нестача якісних робочих місць з гідними умовами та оплатою праці, особливо для молоді. Обсяги заявленої потреби підприємств, організацій та установ в працівниках по області в січні-листопаді 2016 року склали 21,9 тис. одиниць, що на 8% більше минулорічного показника.

Чисельність громадян, забезпечених роботою у січні-листопаді 2016 року, становила 19,9 тис. осіб. Також після одноразового одержання всієї суми допомоги по безробіттю 169 колишніх безробітних відповідно до своїх бізнес-планів розпочали підприємницьку діяльність.

Також з метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 4,8 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Херсонська обласна служба зайнятості продовжує роботу із видачі ваучерів особам віком старше 45 років страховий стаж яких становить не менше 15 років для підтримки їх конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, і підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності. На інформаційних семінарах постійно проводиться роз'яснювальна робота серед осіб віком старше 45 років щодо отримання ними ваучерів. Так упродовж січня-листопада 2016 року видано 32 ваучери для зазначеної категорії осіб.

З метою забезпечення тимчасової зайнятості громадян та матеріальної підтримки безробітних проводилися оплачувані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру, до яких у січні-листопаді 2016 р. було залучено 5,9 тис. безробітних.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости