Порожні пляжі, закриті пансіонати та кафе: херсонка розповіла про провальний сезон в Залізному Порту

Порожні пляжі, закриті пансіонати та кафе: херсонка розповіла про провальний сезон в Залізному Порту
29 / 06 / 2022

В розташованому на Чорноморському узбережжі курортному селі Залізний Порт закриті майже всі пансіонати у заклади харчування. Пансіонати, які наважилися відкритися, значно знизили вартість проживання порівняно з минулим роком.

Мешканка Херсона розмістила в Інстаграмі пост про свій червневий відпочинок в Залізному Порту.

Як зазначає жінка, зараз на курорті працюють «два-три пансіонати на першій лінії» і «два-три кафе», де можна перекусити. Сама вона жила в пансіонаті на другій береговій лінії, де проживання в номері з усіма зручностями коштувало 100 гривень з людини. Проживання на перші лінії коштує 400-700 гривень з людини.

В мирний час вартість проживання в пансіонатах в Залізному Порту мінімум втроє вища. Також херсонка розповідає про порожні пляжі. Більшість магазинів в курортному селі не працюють, майже не працює ринок.

Можна сказати, що цей курортний сезон в Залізному Порту не вібувся.

Стосовно дороги жінка писала, що на шляху з Херсона до Залізного Порту розташовані п'ять окупантських блокпостів. В день, коли вона їхала на відпочинок, російські військові перевіряли документи і телефони лише у молодих чоловіків. Але, судячи з розповідей мешканців Херсонщини, ситуація на блокпостах може мінятися кілька разів за день: окупанти можуть отримувати різні вказівки. Тому «лояльність на блокпостах до цивільних» - міф.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости