Порошенко проведе нараду з питання номінацій на газ для Херсонської ТЕЦ


13 ноября 2018 года.

Ситуація навколо Херсонської ТЕЦ, яка через борги перед НАК "Нафтогаз України" до теперішнього часу не отримала номінації на газ і не розпочала опалювальний сезон, близька до надзвичайної, повідомила прес-служба Херсонської міської ради.

За її інформацією, президент України Петро Порошенко проведе термінову нараду з питання надання номінацій на газ для низки держпідприємств, які здійснюють постачання тепла, зокрема для Херсонської ТЕЦ.

"На прохання херсонського міського голови Володимира Миколаєнка президент України призначив нараду для вирішення проблеми з отриманням номінацій на газ для низки державних підприємств Херсона, Кривого Рогу, Сміли", - зазначили в міськраді, уточнивши, що нараду заплановано на вівторок, 13 листопада.

Крім того, на цей самий день заплановано позачергову сесію Херсонської міської ради, на якій буде розглянуто питання щодо звернення міськради з надання номінацій на газ для АТ "Херсонська теплоелектроцентраль".

"Проблеми підприємства викликані багаторічними заниженими тарифами на теплопостачання від ТЕЦ, через що виникла заборгованість населення в розмірі 61 млн грн, заборгованість підприємства перед НАК "Нафтогаз України" і, як наслідок, відсутність лімітів на газ", - зазначено в повідомленні.

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій також звернулася до відповідної регіональної комісії з проханням розглянути питання про початок подання Херсонській ТЕЦ теплоенергії, для чого необхідно розпломбувати засувки на мережі газопостачання ТЕЦ і, відповідно, вирішити питання про номінації на газ для ТЕЦ.

Крім того, для вирішення проблеми з опаленням департамент ЖКГ міськради розглядає можливість переведення об'єктів житлового фонду та соціальної сфери, які постачає теплоенергією Херсонська ТЕЦ, на опалення від інших джерел теплопостачання (квартальні, блочно-модульні котельні). Буде також розглянуто питання про надання жителям Херсона можливості установки автономного опалення в багатоквартирних житлових будинках.

Як повідомлялося, Херсонська ТЕЦ є одним із тих підприємств, які не змогли вчасно розпочати постачання теплоенергії через накопичені борги.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости