Понад 200 мільйонів гривень залишків освітньої субвенції утворилося на рахунках бюджетів Херсонщини

Понад 200 мільйонів гривень залишків освітньої субвенції утворилося на рахунках бюджетів Херсонщини
4 февраля 2021 года.

На рахунках місцевих бюджетів Херсонської області утворився залишок освітньої субвенції в сумі 213,4 млн грн.

Про це повідомляє Херсонський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою», спираючись на дані Державної казначейської служби України станом на 1 січня 2021 року.

«Залишки утворились у 31 бюджеті територіальних громад на суму 85,1 млн грн. На рахунках районних бюджетів ліквідованих районів області накопичилося 100,2 млн грн, і відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» ці залишки перераховуються на рахунки бюджетів відповідних територіальних громад пропорційно до кількості учнів, що станом на 5 вересня 2020 року навчалися у відповідних закладах загальної середньої освіти», - розповіла радниця з питань муніципальних фінансів та управління Херсонського регіонального офісу Вікторія Корецька.

Зазначимо, що освітня субвенція з державного бюджету України у поточному бюджетному році спрямовується місцевим бюджетам на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, а також професійно-технічної та передвищої освіти, які забезпечують здобуття учнями та студентами повної загальної середньої освіти.

Залишки освітньої субвенції, які утворились на кінець бюджетного періоду, зберігаються на рахунках місцевих бюджетів і можуть бути використані у 2021 році як з урахуванням цільового призначення субвенції, так і на оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти комунальної власності.

Програма "U-LEAD з Європою" підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Словенією та Швецією.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости