Понад 14 кілометрів сіток в акваторії Чорного моря вилучили прикордонники Херсонського загону


20 сентября 2016 года.

Військовослужбовці Херсонського прикордонного загону здійснюють охорону та оборону на адміністративній межі із окупованим Кримом не лише по сухопутній ділянці але й в акваторії Чорного моря в межах Миколаївської та Херсонської областей.

Значна увага при цьому приділяється і контролю за використанням об'єктів тваринного світу.

Так, з початку 2016 року на ділянці відповідальності Херсонського загону, в межах акваторії Чорного моря прикордонниками виявлено близько 250 одиниць заборонених знарядь лову, майже 14 кілометрів сіток та понад 1 тонну морепродуктів. За порушення правил використання об'єктів тваринного світу до відповідальності притягнуто 60 громадян, а в 98 випадках до поліції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтею 249 ККУ.

Нагадуємо, що порушуючи вимоги статті 85 КУпАП на громадян може бути накладений адміністративний штраф від 20 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

А ось на посадових осіб - від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости