Поліцейський постане перед судом за безпідставне застосування газового балончика до водія


13 апреля 2020 года.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно командира взводу батальйону управління патрульної поліції в Херсонській області. Правоохоронець обвинувачується у перевищенні службових повноважень, що супроводжувались застосуванням спеціальних засобів (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що 20 листопада 2019 року правоохоронець зупинив автомобіль «Opel» за порушення правил дорожнього руху та через відкрите вікно безпідставно застосував до нього спеціальний засіб - газовий балончик «Терен - 4М». Унаслідок неправомірних дій патрульного водій отримав хімічний опік очей 1-го ступеня.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Херсонської області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости