Поліцаєм Голої Пристані стала людина Ковальових

Поліцаєм Голої Пристані стала людина Ковальових
1 июня

Начальником «окупаційної поліції» Голої Пристані став Сергій Бузукін.

Про це повідомили місцеві мешканці.

Бузукін - колишній поліцеський, якого звільнили після затримання на хабарі.

Через ТОВ «Грин-груп» він пов'язаний із братами Олексієм та Юрієм Ковальовими. Майже рік тому Бузукін заснував цю компанію. А у січні Грин-груп виграло аукціон на приватизацію державного підприємства "Геройське дослідно-промислове підприємство".

Нардеп Олексій Ковальов не скриває, що це його компанія виграла той аукціон, отже, Бузукін - його людина. Вже після окупації області Ковльов роздавав на своєму окрузі сіль. 

Також Сергій Бузукін є керівником ТОВ «Рибоводна ферма - Ювент», засновником якої є брат нардепа Ковальова, депутат облради від «Слуги народу» Юрій Ковальов.

Окрім цього, Бузукін є керівником ТОВ «НПП Гранд Пром». Цій компанії заступник голови Херсонської ОДА Андрій Шибаєв влітку 2021 року надав пільги по оподаткуванню. Після того як Президент України своїм указом ввів у дію рішення РНБО про накладання санкцій на ТОВ «НВП Органік сістем» родини Ковальових.

Телефон Сергія Бузукіна відключений, тому почути його позицію ми поки не можемо.

Нагадаємо, що народного депутата Олексія Ковальова виключили з фракції «Слуга народу». Про це повідомила речниця партії «Слуга народу» Юлія Палійчук. Раніше його членство у фракції було призупинено.

Після початку повномасштабного російського вторгнення Ковальов повідомив у соцмережах, що перебуває на захопленій росіянами території Херсонської області, займається там волонтерством та захищає від мародерів свій бізнес.

Нардеп стверджує, що «може в будь-який час повернутися на контрольовану територію і в тому числі до роботи у Верховній Раді».

Ми також писали, що Венедиктова відкрила кримінальне провадження про можливу колабораційну діяльність херсонського нардепа.

Сам нардеп всі закиди відкидає.  

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости