Погана енергетика: автобус з російськими артистами, які співали в Херсоні на «день росії», потрапив в ДТП

Погана енергетика: автобус з російськими артистами, які співали в Херсоні на «день росії», потрапив в ДТП
13 / 06 / 2022

Автобус, у якому поверталися додому російські артисти, які виступали на так званому «святкуванні дня росії» в Херсоні, потрапив в ДТП.

Про це повідомляють російські «ЗМІ».

Зокрема, повідомляється, що автобус із групою "Земляни" потрапив в аварію на зворотному шляху з Херсона. Разом з ними у турі були також Олена Сєвєр, група СПБ, Володимир Мир та інші.

Вночі на погано освітленій трасі автобус мало не зіткнувся з фурою. За словами пасажирів, якби вони не з'їхали в кювет, все могло б закінчитися набагато серйозніше.

Мабуть, українська енергетика Херсона була настільки недружньою до окупантів-певунів, що вищі сили дали їм зрозуміти: таким "гостям" на Херсонині не раді.

Також варто зазначити, що група «Земляни», яка виступала в Херсоні, з великого рахунку, не має відношення до відомого радянського колективу, який співав про «траву у дома» і каскадерів.

Земляне

В Херсоні виступав проект «Земляни» російського продюсера Володимира Кисельова. Кисельов - екс-музикант і екс-адміністратор першого складу групи «Земляни», звільнений звідти зі скандалом. Також Кисельов відомий в російському шоу-бізнесі низкою скандальних проектів. У 2008 році він створив групу «Земляни» у новому складі, що стало причиною багаторічної судової тяганини з екс-фронтменом справжніх «Землян» Сергієм Скачковим.

У російських ЗМІ пишуть, що «Земляни» Кисельова переважно виступають у провінції й на території колишнього СРСР (Білорусь, Вірменія, Казахстан).

Тобто у Херсоні виступали, можна сказати, «Земляни» для бідних». До речі, в Херсонському концерті брала участь і дружина Володимира Кисельова, маловідома російська акторка і співачка Олена Сєвєр. Також в концерті брили участь сини подружжя: Юрій (псевдоним ЮрКисс) і Владимир (псевдоним ВладиМир). Тобто, концерт в Херсоні став для скандально відомого російського продюсера непоганою можливістю поповнити сімейний бюджет.   

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости