Пляжі Херсонщини отримали міжнародну відзнаку


20 апреля 2021 года.

Три пляжі Херсонщини на Арабатській Стрілці увійшли до мережі найкращих пляжів світу міжнародної програми "Блакитний прапор", повідомляє Суспільне Херсон.

Це - пляж центральний у селі Щасливцеве, у селі Генічеська Гірка пляжі баз відпочинку "Чайка-1" та "Арабатка club", - повідомляє Херсонська облдержадміністрація.

2020 року ці пляжі отримали сертифікати учасників кандидатської стадії програми, використовують відповідні логотип та бренд, впроваджують міжнародні стандарти.

2021 року вони здобувають статус повноцінних учасників програми та екологічний сертифікат відповідності критеріям програми. Будуть нанесені на карту на офіційному сайті blueflag global, як рекомендовані для відпочинку.

Також на сьогодні Скадовська, Каланчацька, Бехтерська, Генічеська, Новокаховська місцеві ради працюють над тим, щоб теж увійти до мережі найкращих пляжів світу.

Приєднання до міжнародної програми "Блакитний прапор" означає європейський рівень обслуговування та високу якість туристичних послуг, впровадження екологічного менеджменту, безпеку відпочинку, підвищення конкурентноспроможності.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости