Спортсменка ДЮСШ для інвалідів, учениця Херсонського спортивного коледжу, майстер спорту України, спортсменка з порушенням слуху Анастасія Дитяткова завоювала дві золоті та срібну нагороди на фінальних змаганнях XXXI Спартакіади «Повір у себе» з параплавання та плавання.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Зазначається, що Анастасія посіла І місце на дистанції 100 метрів вільним стилем, та II місця на дистанціях 50 метрів батерфляєм і 100 метрів на спині.
Також Анастасія встановила 2 рекорди фінальних змагань Спартакіади “Повір у себе”
Загалом у спартакіаді взяли участь понад 120 дітей з інвалідністю віком від 11 до 15 років із 19 регіонів країни.
Змагання пройшли на Львівщині, вони присвячені 33-й річниці Незалежності України.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_16-30-50-768x1024.jpg)
Раніше повідомлялось, що учень 4 класу гімназії № 20 Микола Дягилев здобув дві нагороди на регіональних змаганнях з плавання.
Станом на січень цього року на території правобережжя Херсонської області внаслідок російських обстрілів було пошкоджено 21 заклад фізичної культури та спорту внаслідок чого більшість спортсменів та спортсменок не можуть тренуватися у своїх тренерів.