Платники Херсонщини зібрали місцевим громадам 4,4 мільярди гривень податків


4 декабря 2019 года.

За 11 місяці 2019 року надходження до бюджетів місцевих громад Херсонщини сягнули 4441 млн. гривень. Платники податків перерахували до місцевих бюджетів на 15 відс. або 588 млн. грн. податкових платежів більше ніж торік. Це складає 56 відс. від загальних надходжень зведеного бюджету.

Більшу половину з них 2582 млн. грн. або 58 відс. отримали органи місцевого самоврядування на території обслуговування Херсонського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (Херсонська, Білозерська, Голопристанська, Каланчацька та Олешківська податкові інспекції).

Для соціально - економічного розвитку своїх територій платники Новокаховського управління сплатили 1366 млн. грн., Генічеського управління 493 млн. грн. місцевих податків і зборів.
Для створення сприятливих умов розвитку бізнес - середовища податкова служба області у співпраці з керівниками територіальних громад Херсонщини продовжує активну роботу над вдосконаленням механізмів адміністрування та встановленням економічно обґрунтованих ставок місцевих податків і зборів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости