Платники Херсонщини зібрали місцевим громадам 3,5 мільярда гривень податків


7 октября 2019 года.

Це на півмільярда або на 516 млн. грн. перевищує минулорічний показник надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів. За 9 місяців 2019 року громади херсонського краю отримали на вирішення соціально-економічних потреб 3529 млн. грн. або 57 відс. від загальних надходжень зведеного бюджету. Про це повідомили спеціалісти управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі 

Більшу половину з них 2064 млн. грн. або 58 відс. отримали місцеві громади Херсонського управління (Херсонська, Білозерська, Голопристанська, Каланчацька та Олешківська податкові інспекції). Платники Новокаховського управління внесли до місцевих бюджетів 1077 млн. грн., ще 388 млн. грн. отримали громади на території обслуговування Генічеської управління.

Зростання надходжень до місцевих бюджетів надає можливості їх прогнозованого та продуктивного використання для підвищення соціально-економічного добробуту мешканців нашої регіону.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости