Платники Херсонщини отримали 120 тисяч адміністративних послуг


03 / 12 / 2018

За січень-жовтень 2018 року фахівці Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі надали платникам податків, які звернулися до відомства, 120 тис. адміністративних послуг. Із зазначеної кількості дві третини або 89,7 тис. послуг надано безпосередньо через Центри обслуговування платників.

Вже традиційно найзатребуванішою серед податкових сервісів є послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків - 50,4 тис. послуг. 

Другою за популярністю є послуга з видачі відомостей із Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, яка складає 20,5 тис. або 17 відсотків.
Довідково: з інформацією щодо місця розташування, контактних телефонів, режиму роботи Центрів обслуговування платників регіону та повним переліком послуг, що надаються у кожному із них, можна ознайомитися у розділі «Центри обслуговування платників» субсайту територіальних органів ДФС у Херсонській області за посиланням: http://kherson.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости