П’ятеро українських прикордонників ще проходять лікування після хімвикидів у Криму — Слободян

П’ятеро українських прикордонників ще проходять лікування після хімвикидів у Криму — Слободян
24 / 09 / 2018

Нових викидів із заводу «Кримський титан» не фіксують. Показники отруйних речовин у повітрі перебувають в межах норми. Водночас спостерігається значне скорочення пасажиропотоку в обидва напрямки

П'ятеро українських прикордонників, які постраждали внаслідок викидів заводу «Кримський титан», розташованого поруч із адміністративною межею з окупованим півостровом, все ще перебувають у госпіталі, де проходять лікування, по завершенні якого повернуться до виконання своїх службових обов'язків. Про це повідомив прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слобонян в ефірі телеканалу «112 Україна».

За його словами, ситуація на пропускних пунктах «Чапинка» та «Чонгар» на сьогодні є абсолютно контрольованою, вони працюють в штатному режимі. Нових викидів із заводу не фіксують. Показники отруйних речовин у повітрі перебувають в межах норми. Водночас спостерігається значне скорочення пасажиропотоку в обидва напрямки.

Загалом 7 вересня на погіршення самопочуття через викиди на «Титані» поскаржився 41 прикордонник.

Російські ЗМІ повідомляють, що окупаційна адміністрація вчора в 15.00 скасувала в постраждалому від викидів місті Армянську режим надзвичайного стану.

Очікується, що сьогодні до міста почнуть повертати дітей, яких окупанти були змушені вивезти через значне погіршення екологічної ситуації на півночі Криму. У школах Армянська планують поновити навчальний процес.

Водночас у соцмережах продовжують скаржитися на неприємний запах у місті.

Теги: титан, крым
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости