Півмільйона гривень у бюджет Херсона повернуло земельне управління міськради


22 ноября 2018 года.

У листопаді херсонський бізнесмен, що накопичив податковий борг у сумі 456 301,64 грн по орендній платі з юридичних осіб за землю, сплатив у бюджет всю суму боргу та пеню.

Чимала сума боргу виникла у результаті тривалої несплати податків за користування земельною ділянкою (площею 0,4900 га) під торгово-виставковим комплексом з продажу сільськогосподарської техніки та магазином автозапчастин.
У департаменті містобудування та землекористування Херсонської міської ради підкреслюють, що це їхні зусилля принесли бюджету міста майже півмільйона заборгованих гривень.

«Ми змусили сплатити податки за землю боржника, що накопичував податковий борг впродовж 5 років, - зауважує заступник директора департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради Максим Ващук. - Тільки після того, як міська рада звернулася до суду з позовом про розірвання договору оренди та вилучення земельної ділянки, було сплачено цією особою всю заборгованість по орендній платі. Фактично ми допомогли Головному управлінню ДФС у Херсонській області».
Вже повідомлялось, що нещодавно головне управління ДФС у Херсонській області провело ряд заходів щодо херсонського бізнесмена-боржника - і він сплатив всю податкову заборгованість за землю.

Нині однією з найбільших проблем міста є несплата бізнесом податку за користування земельними ділянками. Накопичений борг орендарів перед містом складає приблизно 50 мільйонів гривень.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости