ПИТАННЯ ДО ПАВЕЛКА: ЧОМУ ОДИН ІЗ ВБИВЦЬ ГАНДЗЮК ДОСІ ОЧОЛЮЄ ХЕРСОНСЬКИЙ ФУТБОЛ?

ПИТАННЯ ДО ПАВЕЛКА: ЧОМУ ОДИН ІЗ ВБИВЦЬ ГАНДЗЮК ДОСІ ОЧОЛЮЄ ХЕРСОНСЬКИЙ ФУТБОЛ?
17 ноября 2021 года.

Вчора збірна України феєрично перемогла збірну Боснії і вийшла у плей-офф Чемпіонату Світу з футболу.

Ура! Радісна подія, крутий матч, я особисто був на стадіоні у боснійській Зениці і підтримував команду. Але в декількох сидіннях від мене чомусь опинився і один із замовників вбивства моєї подруги Каті Гандзюк.

Неприємне сусідство тривало недовго, адже небайдужі фанати вчасно зрозуміли, що поруч з ними Андрій Гордєєв. Гордєєв був без маски в людному місці, тому невідкладно були прийняті міри з профілактичного втручання в ніс порушника (виключно з санітарно-епідеміологічною метою). Після короткої, але ефективної боротьби з загрозою розповсюдження коронавірусної хвороби з обличчя Гордєєва, він втік з фанатського сектора в супроводі боснійської поліції.

Чому Гордєєв спокійно їздить на футбол, а не сидить в СІЗО і не відповідає на звинувачення у вбивстві Катерини Гандзюк?

Тому що:

1. У 2018 році Андрій Гордєєв був головою Херсонської Обладміністрації, з'їздив до голови СБУ Грицака і там домовлявся, щоб його не було у справі Гандзюк і його роль в ній не розслідувалась. Про це розповів друг Гордєєва Євген Рищук. Якого теж називають одним із замовників вбивства Гандзюк. Про цей епізод є розслідування Слідство.Інфо, інформація доступна публічно.

2. Андрій Гордєєв досі очолює Херсонську обласну асоціацію футболу.

А голови регіональних асоціацій були запрошені керівництвом АФУ на виїзний матч проти Боснії.

Тобто голова АФУ Андрій Павелко особисто в курсі, що один із представників Херсонського кримінального кодла, досі очолює Херсонську футбольну асоціацію.

Нагадаю, що у Каті Гандзюк був публічний конфлікт із зв'язкою Мангер-Гордєєв (у 2018: Гордєєв - голова ОДА, Мангер - голова Херсонської обласної ради). Коли Катю облили кислотою і Мангер, і Гордєєв не просто мовчали, а почали через власні інформаційні помийки звинувачувати Катю у купі вигаданих гріхів, щоб якого менше людей цікавилось розслідуванням цього злочину.

Більше того особисто Гордєєв кликав Катіних знайомих на зустрічі і просив не лізти в справу Гандзюк, називаючи її "побутовим конфліктом". Після вже публічної підозри Мангеру у замовленні вбивства Гандзюк - Андрій Гордєєв продовжив їздити з ним на всі можливі публічні заходи і підтримувати стосунки. Хоча Гордєєв і Мангер тоді працювали в штабах конкуруючих кандидатів в президенти і не мали ніяких політичних обов'язків дружити. Лише особисті.

Навіть якщо Андрій Павелко вважає, що публічно доступних доказів причетності Гордєєва до прямого замовлення вбивства Каті Гандзюк замало, то доказів у відмиванні Мангера, який отримав офіційну підозру і вже рік перебуває в СІЗО - більше ніж достатньо. Так само більше ніж достатньо доказів участь помийок Гордєєва в інформаційній кампанії проти Каті Гандзюк після нападу не неї. Так само більше ніж достатньо доказів причетності Гордєєва до корупційних схем, через публічне викриття яких Катю Гандзюк і вбили. Так само в суді вже були зачитані результати поліграфічного дослідження показів Гордєєва. Експерти визнали їх нещирими. Якщо простіше - Гордєєв просто брехав слідчим.

Яким чином ця людина може очолювати Херсонський футбол і лізти на патріотичний футбольний сектор до людей, які роками вимагали справедливості у справі вбивства Катерини Гандзюк? Це офіційна позиція АФУ та Андрія Павелка? Давайте підемо на сторінки АФУ і спитаємо, навіщо АФУ вбивці Гандзюк? Давайте спитаємо також особисто Андрія Павелка. Давайте також пошеримо цей допис, щоб більше людей дізналось про ситуацію і поставили більше важливих запитань.

Наостанок тримайте старе фото. На ньому Андрій Гордєєв, Андрій Павелко та Сергій Торбін на заході Херсонської федерації футбола. 

Це саме той Торбін, який вже сидить в тюрмі, бо визнав що разом зі своєю групою виконав замовлення і вбив Катю Гандзюк. Бо Торбін, Гордєєв, Мангер, Рищук та кримінальний авторитет Левін (який теж вже знаходиться в СІЗО) - це одне кримінальне кодло, яке роками заробляло на Херсонській області у спайці з місцевою міліцією. Це нерозривна злочинна громада, яка не має ніякого права щось очолювати від імені України і її народу.

І мені хочеться думати, що це про випадкове фото для Павелка. Не може ж він знати всіх, з ким фотографується. Ну, буває, так.

Але чим довше Павелко тримає поруч з собою Гордєєва - тим більше виникає питань і сумнівів. Навіщо вам вбивці в команді? Щоб що?

Поки Гордєєву не висунули офіційних звинувачень в нього є мільйон можливостей працевлаштування - відкрити кіоск з шаурмою, влаштуватись у службу таксі, охороняти вхід в АТБ, право на працю - невід'ємне конституційне право. Тільки не треба цього чмиря пхати на публічні посади, він просрав можливість представляти хоч якось Україну, коли подумав, що вбивство дівчини літром кислоти - це нормально.

Роман Сініцин для censor.net 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости