Після викрадення виборчої документації херсонські колаборанти заговорили про «референдум»

Після викрадення виборчої документації херсонські колаборанти заговорили про «референдум»
21 июня

Херсонські колаборанти планують восени планують провести так званий «референдум», після якого область має стати «повноцінним суб'єктом російської федерації».

Про це розповів російським пропагандистським медіа так званий «заступник голови військово-цивільної адміністрації» Херсонської області Кирило Стремоусов.

«Референдум пройде цього року. Планується на осінь. Ми готуємось до референдуму. Вирішуємо організаційні питання. Після референдуму ми станемо повноцінним суб'єктом російської федерації», - таке висловлювання Стремоусова цитує пропагандистський телеканал «Херсон24».

Він також сказав, що «влада Херсонщини планує зробити область повноцінним суб'єктом рф до кінця року».

Про так званий «референдум» окупанти і колаборанти знову заговорили після того, як колаборанти викрали виборчу документацію з Державного архіву регіону. Викрадені списки виборців за 2019 рік. За цим фактом правоохоронцями розпочато кримінальне провадження за статтею про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Причетним до крадіжки особам може загрожувати від 5 до 10 років в'язниці, з конфіскацією майна або без такої.

Немає ніяких сумнівів у тому, що навіть у разі проведення «референдуму» він буде повністю фейковим, а його результат буду черговою фальсифікацією росіян на кшталт сумнозвісного кримського «референдуму» 2014 року. Втім, цей фарс на Херсонщині може і не відбутися у разі скорого звільнення регіону від рашистів, на яке дуже чекає переважна більшість мешканців області.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости