Днями в освітньо-тренінговому центрі “СВОЄ” у Херсоні відбулися заняття з пілатесу та стретчингу для початківців.
Як розповіла МОСТу тренерка Олена Григорьєва, початковою ідеєю проведення таких занять було психологічне розвантаження волонтерів, які працюють у Херсоні, проте згодом було прийнято рішення зробити заняття загальнодоступними, аби херсонці також могли фізично розвиватися не наражаючи себе на небезпеку.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_2894-1024x576.png)
“Волонтерка Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста Наталія Шатілова зробила оголошення про заняття з пілатесу і дуже багато людей відгукнулось. В перші дні було понад 90 охочих”, – розповідає тренерка.
Через те, що центр “СВОЄ” розташований у бомбосховищі та має обмежений простір, всі охочі потрапити на заняття були розподілені на невеликі групи та займаються поступово.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_2892-1024x576.png)
Заняття відбуваються щонеділі та є безкоштовними. Аби потрапити на них необхідно попередньо зареєструватися через Google-форму. Запрошення на реєстрацію можна знайти у соціальних мережах освітньо-тренінгового центру “СВОЄ”.
Після чого учасник отримає детальну інформацію про час та місце проведення заходу. Такі формальності є необхідністю задля збереження безпеки.
“Це дуже важливо зараз – розвантажуватись психоемоційно та розвиватись фізично. Наразі у херсонців немає можливості вільно пересуватись містом та займатись на спортивних майданчиках, тому ми шукаємо більш безпечні місця, аби займатися спортом та жити далі”, – каже Олена Григорьєва.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_2881-1024x576.png)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_2884-1024x576.png)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_2900-1024x576.png)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_2887-1024x576.png)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_2897-1024x576.png)