Підсумки «Дитячої Олімпіади Херсонщини - 2016»


15 / 06 / 2016

З 2 по 15 червня 2016 року у дитячому оздоровчому таборі «Прибережний» (смт Лазурнее, Скадовський район) відбулися масові комплексні змагання «Дитяча Олімпіада Херсонщини - 2016» за участю понад 400 юних спортсменів з 21 збірної команди районів та міст обласного значення, укомплектованих вихованцями дитячо-юнацьких спортивних закладів та переможцями і призерами районних (міських) змагань 2003 - 2005 років народження.

Масові комплексні змагання «Дитяча Олімпіада Херсонщини - 2016» проводилися з метою популяризації фізичної культури, залучення дітей та підлітків до регулярних занять спортом, пропаганди здорового способу життя та Олімпійського руху.

До програми Олімпіади були включені змагання з легкої атлетики, волейболу, футболу, тенісу настільного та спортивно-оздоровча вікторина «Зірки Олімпії».

У рамках Дитячої Олімпіади Херсонщини 8 червня на спортивних майданчиках з нагоди Дня створення Міжнародного олімпійського комітету відбулося спортивне свято «Олімпійський день», що проходило під гаслом «Олімпійський день на шляху до Ріо» і було присвячене найголовнішій світовій спортивній події року - ХХХІ літнім Олімпійським іграм у Ріо-де-Жанейро, які відбудуться з 5 по 21 серпня цього року.

Для всіх учасників заходу була проведена олімпійська розминка «Руханка» - «Dо like Olympians!», майстер клас з фітнес-програми у виконанні вожатих табору «Прибережний». Всього у святі взяли участь близько 700 осіб.

За підсумками комплексних змагань переможцями та призерами Дитячої Олімпіади Херсонщини - 2016 стали:

1. Легка атлетика

Біг 60 м
Дівчата:
1 місце - Даніш Діана (Херсон, 8,2 сек),
2 місце - Домбровська Марія (Нова Каховка, 8,3 сек),
3 місце - Михайлевська Алла (Нововоронцовкий район, 8,5 сек)

Юнаки:
1 місце - Біляєв В'ячеслав (Чаплинський район, 8,2 сек)
2 місце - Коноваленко Влад (Чаплинський район, 8,3 сек)
3 місце - Чепур Кирило (Нова Каховка, 8,4 сек)

Метання тенісного м'яча
Дівчата:
1 місце - Фоміна Вікторія ( Нова Каховка, 42 м)
2 місце - Вереша Вікторія (Нова Каховка, 40 м), Полякова Вікторія - (Генічеський район,40 м)
3 місце - Губіна Валерія (Цюрупинський район, 39 м)

Юнаки
1 місце - Чепур Кирило (Нова Каховка, 54,5 м)
2 місце - Поляниця Артем (Генічеський район, 53 м)
3 місце - Лисейко Микита (Нововоронцовський район, 51 м)

Стрибки в довжину з місця
Дівчата
1 місце - Домбровська Марія (Нова Каховка, 2,31 м)
2 місце - Михайлевська Алла (Нововоронцовський район,2,19 м)
3 місце - Потапова Єлизавета (Великолепетиський район, 2,11 м)

Юнаки
1 місце - Лисейко Микита (Нововоронцовський район, 2,42 м)
2 місце - Біляєв В'ячеслав (Чаплинський район, 2,40 м)
3 місце - Вислоцький Денис (Нововоронцовський район, 2.32 м)

Крос
Дівчата (300 м)
1 місце - Домбровська Марія (Нова Каховка, 48,4 сек)
2 місце - Даніш Діана (Херсон, 49,9 сек)
3 місце - Михайлевська Алла (Новоронцовський район, 50,9 сек)

Юнаки (500 м)
1 місце - Сербінов Данило (Херсон, 1.23,5)
2 місце - Турка Андрій (Нова Каховка, 1.27,1)
3 місце - Біляєв В'ячеслав (Чаплинський район, 1.29,1)

Естафета 10х50 м
1 місце - м. Херсон
2 місце - м. Нова Каховка
3 місце - Нововоронцовський район

Загальнокомандний залік:
1 місце - м. Нова Каховка
2 місце - Цюрупинський район
3 місце - м. Херсон

2. Настільний теніс

І місце - м. Нова Каховка ( Жигулін Федір, Трусов Олексій, Фоміна Вікторія)
ІІ місце - Каховський район (Курчинський Станіслав, Семенов Костянтин, Поліщук Валерія)
ІІІ місце - Скадовський район (Мануйленко Олександр, Мороз Артур, Дудченко Єлизавета)

3. Футбол (юнаки)

1 місце - м. Херсон
2 місце - м. Нова Каховка
3 місце - Каланчацький район

4. Волейбол (дівчата)

1 місце - Бериславський район
2 місце - м. Нова Каховка
3 місце - Цюрупинський район

5. Вікторина

1 місце - Нововоронцовський район (Гончаров Олег, Здерок Андрій)
ІІ місце - Каланчацький район (Чвартрковський Максим, Богонос Максим)
ІІІ місце - Великолепетиський район (Гунько Анастасія, Потапова Єлизавета)

Загальнокомандні місця команд районів і міст обласного значення:

1 група
1 місце - м.Нова Каховка
2 місце - Цюрупинський район
3 місце - м.Херсон


ІІ група
1 місце - Нововоронцовський район
2 місце - Каланчацький район
3 місце - Каховський район


Кращі спортсмени Дитячої Олімпіади Херсонщини -2016 у номінаціях:

«Кращий бомбардир з футболу» - Сідякін Максим (Херсон)

«Кращий спортсмен» - Біляєв В'ячеслав (Чаплинський район)

«Краща спортсменка» - Домбровська Марія (Нова Каховка)

Переможці і призери змагань в особистому заліку нагороджені дипломами і медалями, у командному заліку- Кубком, медаліми і дипломами.
Всі учасники Дитячої Олімпіади Херсонщини-2016 отримали відповідні сертифікати від МОК та НОК України про участь в Олімпійському дні.

Нагадаємо, організація та керівництво Дитячої Олімпіади Херсонщини здійснювалася управлінням молоді та спорту обласної державної адміністрації і комунальною установою «Херсонський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради.

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости