Підприємці Херсонщини отримають допомогу по безробіттю на час карантину


5 мая 2020 года.

Підприємці Херсонщини отримають допомогу по безробіттю на час карантину

Про це повідомив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

«Для роботодавців малого і середнього бізнесу Херсонщини на отримання допомоги по частковому безробіттю на працівників передбачається виділити 100 млн грн. Це суттєва допомога, спрямована на підтримку роботодавців, які сьогодні ще утримують своїх працівників або знаходяться в режимі скорочення/зупинення», - наголосив Євгеній Єрашов.

Він повідомив, що допомога надаватиметься всім підприємствам незалежно від форм власності на весь період карантину та протягом 30 днів після його завершення. За отриманням цієї допомоги «малі» і «середні» роботодавці можуть звертатися до центрів зайнятості за місцем реєстрації.

Тож за виплатою може звернутися:

  • роботодавець - фізична особа-підприємець або юридична особа, на яку працює до 250 осіб (середня кількість за календарний рік), а річний дохід від діяльності не перевищує суму, еквівалентну 50 млн євро;
  • роботодавець, який сплачував єдиний соціальний внесок не менше шести місяців до зупинення (скорочення) діяльності.

За словами Євгенія Єрашова, заява подається в довільній формі до центру зайнятості за місцем реєстрації роботодавця. І якщо встигнути до 06 травня, роботодавець зможе отримати фінансову допомогу за квітень.

Нагадаємо, 22 квітня Уряд затвердив Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину для малого та середнього бізнесу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости